Deelnemers uit Sint Michielsgestel

Geplaatst op dinsdag 06 augustus 2013 @ 20:41 , 1200 keer bekeken

Rianne van Heugten

Schilderijen acriel, kleurrijk, mensen bloemen,abstract,figuratief

http://riannevh.jimdo.com/



Nieuwstraat 33

 

15

22

 

Carina van Pinxten

gemengde techniek, textiel en vilt

Nieuwstraat 33

 

15

22

 

Bep Mous

beelden, schilderijen

http://www.bepmous.nl/

De Rietzanger 15

 

15

22

 

Helma Janssen

schilderingen op zijde en acriel

Seringenlaan 35

 

15

22

 

Hetty Petit

keramiek handvormen, vrouwbeelden, toegepaste kunst      http://kleinkeramiek.com/

Seringenlaan 35

 

15

22

 

Mathilde ten Hoope

tekeningen, keramiek

http://mathildetenhoope.clubs.nl/

http://yogagestel.nl/coaching/

Meidoornstraat 16

15

22

René  Reijnen

schilderijen

tussen het figuratieve en het abstracte in

http://www.renereijnen.nl/

 v Loonstraat 17

 

 

 29

Ineke van Heijningen

kaartkunst met stempeltechnieken

Brevierpad 8

 

 

22

29

Ad van der Staak

Els van der Staak 

schilderijen,keramiek, fotografie, vormgeving

 

beelden van papier maché

Kleine Beek 17

 

22

 29

Anne de Meij

Schilderijen acryl/figuratief

http://www.annedemeij.nl/

Nieuwsstraat 88

8

15

 

 

Jac Kapteijns

keramisch, ruimtelijk in klei, tekeningen en klein beeldhouwwerk in hout

 De Koperslager 19

 8

 15

 

 

Fieke Barten

schilderijen, tekeningen

mixedmedia, kunstprojekten

http://www.elderslandschap.nl

 Lindenplein 3

 8

 22

 29

Henk Rijkers

Marijke Rijkers

Ed Hull & Leon Vogels & Jos Ende

jazztrio Koekoek

beelden, schilderijen en kunstwerken

http://www.lunchgaleriederijker.nl/

 

Jazztrio KOEKOEK verzorgt de muzikale omlijsting op het podium in de tuin

Torenstraat 4

8

15

 

29

Corinne Bindels 

glaswerken van gefused glas.

schalen sieraden en lampen.

http://www.etsy.com/shop/Onbeperktcreatief

 Kleine Beek 3

 8

 15

 22

 29

Els van Boxtel

Michiels + friends:

Ina Bakker

schilderkunst-draagkunst-kijkkunst en zitkunst

en nog andere gasten.....

Roerdomp 39

 8

15


 

 Vera Berendsen

 keramiek

http://www.veraberendsen.nl/

Fuchsiastraat 2


 22

 29

Johanna Toebast-Voet

Klei hout steen knopen diversen

Abelenlaan 8

8

15

Jacqueline van den Dungen

beelden, schilderijen, keramiek, mandela's

’t Liereke 17

22 

 29

Gerda Kunst

beeldend werk: vergankelijkheid..

http://www.gerdakunst.nl/

Plataanstraat 4 

 

 15

 22

 

Gerrit Snijders

maakt unieke tafels

http://bijzonderetafel.nl/

 Grote Cour 11

 

 

22 

 

Mieke Klaase

schilderijen

http://www.miekeklaase.nl/

 Goudenregenstraat 86

15 


Agnes van Geijn

schilderijen, abstract, acryl: intuïtief

http://agnes.vangeijn.com/

Roerdomp 31

 8

 

 22

 

Jeanne van de Ven

schilderijen, square,pastel,olie,

weefsels

Rooistaartstraat 6

 

15

22

 

Godelieve Steendijk

Rob Steendijk

schilderijen

fotografie (oa alle deelnemers aan de Atelierroute)

Grote Cour 11

 8

 15

 22

 29

Willem en Willy Wolfs

sculptures, schilderijen, glasfusing 

http://www.willem-wolfs.nl/

Victoriastraat 6

8

15

 

 

Jan Aldershof

VERVALT

fotografie:' dorpsgenoten aan de keukentafel'

ook boekbinden en beelden

http://www.janaldershof.nl/


 

 1

 

 

Netty Werkman

Dynamische beelden in brons: met als kenmerk een spel van spanning en ruimtelijke werking.

http://www.nettywerkman.nl/

Engelse Tuin 18

 

8


22 

29

Mia van de Ven

collages, soft pastel

Hemelrijkstraat 15a

 

 

 

29

Tim van Alebeek 

Schilderijen: abstract kleurrijk, diverse technieken

http://www.grid25.com/

Engelse Tuin 26

15

29

Berry Hovenier- Cooijmans

textiele kunst

Heesakkerstraat 45

 

 

22

29

Annelies Sweeb

Sjan van Loon

Marianne van Baggem –Stoel

Carla Stoel

Anne Katrien Krielaars

acryl, olieverf, kleurpotloden / figuratief / abstract

Venstraat 3

8

15

22

 

 

 


Welkom bij Clubs!

Kijk gerust verder op deze club en doe mee.

Wat is dit?


Of maak zelf een Clubs account aan: